Telif Hakkı


Web sitemiz ve sesli chat bölümümüzde yayınlanan, paylaşılan içeriklerin telif hakları bulunabilmektedir. Bahsi geçen resim, logo, marka ve modeller sahiplerine aittir. Bunların izin alınmadan başka mecralarda yayınlanması suç sayılabilir. Bu bağlamda SesliUlus.com web sitesi telif haklarına sahip her türlü ürün, hizmet ve bunların her türlü uzantısına saygı gösterir. Eğer bir telif hakları sorunu gözünüze çarparsa lütfen iletişim bölümünden bunu bize bildiriniz. Bildiriminiz bize ulaştıktan kısa süre sonra ilgili işlemler derhal yapılacaktır.

SesliUlus.com.com da yayınlanan tüm resim, fotoğraf, yazı vb. içeriğin hakları Sesliulus.com’e aittir. Bunların yazılı izin alınmadan başka web sitesi ve/veya yayın organlarında yayınlanması suçtur. Ancak bundan arama motorları, dizin siteleri muaf tutulmaktadır.

Gizlilik Güvenlik

web sitesine girdiğinizde istatistik tutmak amacıyla ip adresiniz, browser bilgileriniz, ekran çözünürlüğünüz, işletim sisteminiz gibi bilgileri kaydetmekteyiz. Bunun yanında kullandığımız 3. parti servisler de (örneğin; Google Analytcs) bu tip bilgileri istatistiki amaçlarla kaydetmektedir. Bu bilgileriniz başkalarına satılmaz; yalnızca istatistik tutmak ve içeriği beğeninize göre yönlendirmek amacıyladır.

Kullanım Koşulları

SesliUlus.com web sitesi ve sesli chat bölümü için site ile kullanıcı ve ziyaretçiler arasında anlaşmadır. Bu anlaşmanın en yeni biçimi http://www.sesliulus.com/kullanim-kosullari/ adresinde yayınlanır. Kullanıcı ve ziyaretçiler bu sözleşmeye uymalıdırlar. Kullanım sözleşmemize uymayan kullanıcılar için siteden ve/veya sesli chat bölümünden uzaklaştırma, adli şikayet söz konusu olabilir.

Taraflar:sesliulus.com web sitesi ve sesli chat bölümü ile bu internet sayfalarını ziyaret eden, siteye giriş yapan, kaydolan kişiler.

  1. Telif haklarını ihlal eden içerikler paylaşmak yasaktır. Bu paylaşımlarla karşılaşırsanız ilgili web adresini (url’yi) bize bildirmelisiniz. Gerekli değerlendirme ve işlem kısa sürede yapılacaktır.
  2. Diğer kullanıcıları, ziyaretçileri, yöneticileri, kurumları zan altında bırakabilecek; onları aşağılayan yazılı,sesli ve görüntülü paylaşımlar yasaktır.
  3. Özellikle bayan üyelerimize karşı saygılı ve seviyeli davranışlar sergilemelisiniz.
  4. Sürekli yinelenen (flood) halinde mesajlar göndermek yasaktır.
  5. Her sesli chat odamızın kendine has kuralları bulunur. Örneğin İslam ve Erenler odamızda aksi belirtilmedikçe web kameranızı açmamalısınız. Her kullanıcı oda kurallarına uymakla da yükümlüdür.
  6. Kullanıcılar, yöneticilerin işlerini zorlaştırıcı, onları rencide edici biçimde davranmamalıdırlar.
  7. Cinsel içerikli materyallerin paylaşılması, bu tür konuşmaların yapılması yasaktır.
  8. Mikrofon ve kamera işlemlerinde oda yöneticilerinin yönlendirmesiyle davranmalısınız.